- COUGAR GAMING

Цена
€182 00 / 355 96 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Кутия/Шкаф форм фактор | Midi Tower |
| Дънна платка - форм фактор | ATX |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Вградени устройства | LCD display RGB Control Button |
| Брой вътрешни гнезда за 3,5-инчови устройства | 2 |
| Брой вътрешни гнезда за 2,5-инчови устройства | 2 |
| Брой разширителни слотове | 7 |
| USB 3.0 | 2 (USB Type-A) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Външен цвят | Бял |
| Supported Mainboard Form Factor | ATX Micro ATX Mini-ITX SSI CEB |
| CPU Cooler Maximum Height | 175 мм |
| Expansion Card Max Length | 400 мм |
| Материал на корпуса | Steel Air Mesh Glass |
| Макс. брой поддържани вентилатори | 9 count |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| USB 3.2 Gen 2 x2 | 1 (USB Type C) |
| Pack Length (mm) | 542 mm |
| Pack Width (mm) | 578 mm |
| Pack Height (mm) | 317 mm |
| EAN Code | 4711649770150 |
| Box Length (mm) | 542 mm |
| Box Width (mm) | 578 mm |
| Box Height (mm) | 317 mm |
| В комплект с | Pre-installed ARGB PWM Fans |
| Тегло | 13.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 330 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 160 |
| Включени вентилатори (count) | 3 |
| Предни USB портове | USB-C |
| Предни USB портове | USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | До 240мм |
| Поддръжка на радиатор | До 120мм |
| Поддръжка на радиатор | До 360мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 6.5 |
| Тегло | 13.30кг |
COUGAR CFV235 Mesh Vision Mid Tower кутия – Бяла
COUGAR CFV235 Mesh Vision съчетава елегантен бял дизайн с високоефективен меш преден панел за оптимален въздушен поток. Страничният панел от закалено стъкло позволява да покажете своята конфигурация със стил, а компактният Mid Tower форм фактор поддържа ATX дънни платки и усъвършенствани охлаждащи решения.
Ключови Предимства
- Меш преден панел — Максимизира всмукването на въздух, поддържайки компонентите хладни дори при натоварване.
- Закалено стъкло отстрани — Устойчиво на надраскване и удари, осигурява ясен изглед към хардуера.
- Гъвкава съвместимост — Поддържа ATX, Micro-ATX и Mini-ITX дънни платки с място за висок клас GPU и охладители за CPU.
- Модерна свързаност — Предните USB портове включват USB-C и USB-A за бърз трансфер на данни.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Mid Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Предни USB портове | USB-C, USB-A |
| Форм фактор на захранване | ATX |
Какво има в кутията
- COUGAR CFV235 Mesh Vision PC кутия
- Комплект аксесоари (винтове, дистанционери, кабелни връзки)
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









